Neka ozbiljna istraživanja kažu da 30 procenata od onih koji traže partnera preko društvenih veza, zaista to i ostvari. Od tih 30, 10 procenata završi u ozbiljnim, posvećenim vezama. A te veze su bolje nego među parovima koji su se upoznali na neki drugi način. Pa, statistika verovatno ne bi bila mnogo drugačija ni ako bismo istraživali koliki procenat parova je zadovoljan svojom vezom, ili koliko se dugih veza završilo brakom – koji se nije završio razvodom.

Statistika nam saopštava ono što već znamo – nije lako, ni uobičajeno, naći sreću u ljubavi. Ali ako već tražimo, a pri tom računamo na kontakte na društvenim mrežama, mogli bismo da imamo u vidu onih 10 posto veza uspešnijih od drugih i da ne pravimo neke od ovih grešaka.

Šaljemo pogrešne poruke

Kačimo previše fotografija na kojima smo okruženi drugim ljudima. Koliko su ženama odbojne navijačke fotografije, ili momenti sa previše flaša na stolu i previše ruku podignutih u sevdahu, toliko su i muškarcima odbojne ženske čoporativne fotografije. Izazivaju defanzivno ponašanje. Kao i u nekom klubu, gde se pojavite u svom ženskom društvu i sa čoporom muškaraca preko puta ne ostvarite ništa osim merkanja i obostranih zajedljivih primedbi.

Sve zamke virtuelnog dejtinga Sve zamke virtuelnog dejtinga
Comments