U haotičnoj atmosferi protekle Nedelje mode u Beogradu, BSC ekipa uspela je da vam dočara samo delić atmosfere u kojoj je vladao stil prestonice.

Tufne vraćaju draž retro modi

Komadi u beloj boji i oni naspram njih u crnoj čine idealan minimalistički look

Modeli se uvek okreću jednostavnosti

Minimalističke komade razbijajte etno i šarenim printovima u vidu aksesoara

British chic je uvek prisutan tamo gde vlada urbani stil

Koja zelena vama najbolje stoji?

Damski outfit upotpunjen mladalačkim aksesoarima

Nežni detalji poput čipke i floralnog nakita

Potrudite se da vaša jednostavnost bude ujedno i efektna

Monotoniju crne razbijte jarkim bojama

Pastelne nijanse nestrpljivo izviruju do toplijeg proleća

A koji svoj komad odeće vi najviše volite?
Fotografije: Jelena Vorkapić
Anđela Najdanović voli da voli. Život. Modu. Amelijin Pariz. Kerin Njujork. Pozorište. Vogue. Beograd. I to u proleće. Uz miris jorgovana. Obožava kada je njen iPod shuffle iznenadi glasom Louis-a Armstrong-a dok se šeta beogradskim asfaltom. U podne. I uživa u sladoledu. Sa ukusom maline. Sour&Sweet. “J’aime bien les couchers de soleil. Allons voir un coucher de soleil…”
Jelena Vorkapić živi život rokenrola, iako se prima na elektroniku i hip-hop. Mnogo voli Quentin Tarantina, domaću kafu i caffe latte, Lucky Strike, festivale, filmove, fotoaparate, da razmišlja britanskim akcentom, manekenke sa harizmom, geekove i vesele ljude.
Sandro Čanak prezire ograničenost i glupost. Živi na tankoj liniji koja deli stvarnost od njegovih sanjarenja. Boluje od O.G.D.-a (Obsessive Gaga Disorder), obožava fotografiju, putovanja i cheesecake.